Chcete jít se mnou?

Slý­chám čas­to, zejmé­na ženy, že by taky rády šly Cami­no de San­ti­a­go, ale samy si netrouf­nou.

Zro­di­la se tady  myš­len­ka zor­ga­ni­zo­vat letos v září malou sku­pin­ku 4 — 6 lidí na spo­leč­nou jed­no­du­chou, začá­teč­nic­kou vari­an­tu Cami­na. Posled­ních 100 km před San­ti­a­gem a pak dál na Konec Svě­ta (Fis­ter­ra, Muxia).

Tra­sa: Lugo — San­ti­a­go — Fis­ter­ra — Muxia . 

Půjde­me kou­sek Cami­na Pri­mi­ti­va, závěr z Cami­na Fran­ces a pak Fis­ter­ra a Muxia.
Cel­ko­vá dél­ka cca 220 km /​ 12 – 14 dní.

Tra­sa je vhod­ná i pro začá­teč­ní­ky. Den­ní vzdá­le­nost kolem 20 km.

Půjde o jed­no­du­chý pout­nic­ký styl – uby­tov­ny, sdí­le­né poko­je, batoh na zádech. Ale v pří­pa­dě kri­ze jsou tam i taxi­ky a hote­ly a lékár­ny a všech­no. Se mnou je to na poho­du.

Nejde o zájezd ani orga­ni­zo­va­ný pro­gram.
Kaž­dý účast­ník má vlast­ní pojiš­tě­ní a zod­po­ví­dá za sebe.

Nabí­zím svou pří­tom­nost na Vaší Ces­tě – zku­še­nost pout­ni­ce (Různá Cami­na jsem šla již pět­krát), prak­tic­kou ori­en­ta­ci po tra­se, koor­di­na­ci sku­pi­ny a klid­ný rámec malé sku­pi­ny.

Cami­no je pro mě nejen fyzic­ká výzva a dob­ro­druž­ství, ale pře­de­vším spi­ri­tu­ál­ní ces­ta do vlast­ní duše.
Tyto věci máme kaž­dý tro­chu jinak. Já budu sdí­let vlast­ní zku­še­nos­ti a pohled a záro­veň respek­to­vat ten Váš. 
Moje role by byla:
- spo­leč­ná pří­pra­va před ces­tou
- prak­tic­ké infor­ma­ce a dopo­ru­če­ní
- koor­di­na­ce sku­pi­ny
- rezer­va­ce uby­to­vá­ní pro sku­pi­nu
- ori­en­ta­ce na tra­se
- sdí­le­ní zku­še­nos­tí a pod­po­ra v prů­bě­hu ces­ty.

Nákla­dy na dvou­tý­den­ní pouť ve Špa­něl­sku (dopra­va, uby­to­vá­ní, jíd­lo) se obvykle pohy­bu­jí mezi 22 – 30 tis. Kč pod­le sty­lu ces­to­vá­ní. Toto si pla­tí kaž­dý sám.

Odmě­na za mou pří­tom­nost, pomoc a vede­ní je samo­stat­ná polož­ka.
Jako OSVČ věnu­ji této ces­tě svůj čas a ener­gii a v jejím prů­bě­hu nemám jiný pří­jem. Před­po­klá­dám část­ku ve výši 20 — 30 tis. Kč.
Pokud je toto pro vás moc a radě­ji se vypra­ví­te na vlast­ní pěst a níz­ko­ná­kla­do­vě, tak rady a tipy před ces­tou vám mohu klid­ně sdí­let zdar­ma tele­fo­nic­ky nebo osob­ně.
Před Ces­tou je fajn nala­dit se na sebe sama a zajít si tře­ba na kra­ni­o­sa­král­ní tera­pii.

Pro inspi­ra­ci se může­te podí­vat na mé star­ší blo­go­vé člán­ky: AQUACAMINO PROLOG I. a AQUACAMINO PROLOG II
Za shléd­nu­tí sto­jí i čes­ké strán­ky ULTREIA.

Se zájem­ci bych se pře­dem osob­ně setka­la, abych zjis­ti­la, zda jsme podob­ně nala­dě­ní a zda by nám to spo­lu šlo.

Chtě­la bych vás poprosit a vypl­ně­ní dotaz­ní­ku před­běž­né­ho zájmu. 
Budu ráda, když ho vypl­ní­te i v pří­pa­dě, že se na ces­tu nechys­tá­te.
A pře­dem děku­ji za pří­pad­né sdí­le­ní mezi lidi, kte­ré by to moh­lo zají­mat.

Marcela Kvapilová - poutnice a terapeutka

 

Cami­no de San­ti­a­go s orga­ni­zo­va­nou sku­pi­nou pout­ní­ků

Navštivte mě na sítích

Vyzkoušejte klid